[Firma] Schody z drewna wewnętrzne od Drewdom


UWAGA! To ogłoszenie ma więcej niż 3 miesiące. Oferta może być już nieaktualna!

Szczegóły

Mamy dla Państwa wygodne schody drewniane na wymiar. Jeżeli próbujesz znaleźć eleganckie, dokładnie wykonane schody do wnętrza domu to możesz zakończyć swoje poszukiwania. Stolarnia Drewdom produkuje schody z drewna już od od prawie 4 dekad – zlokalizowana pomiędzy pięknymi lasami z szerokim dostępem do świetnej jakości drewna. Jest to firma rodzinna z ogromnym doświadczeniem i praktyką. O drewnie wiedzą wszystko! Tak duże doświadczenie ma przełożenie na sposób wykonania, jakość drewna, szybkość montażu a także świetny kontakt z klientem.
Fima Drewdom wykonuje schody bolcowe, wspornikowe, policzkowe, na beton itd. Obszar działa firmy to województwo lubelskie, podkarpackie i mazowieckie.

Z jakiego powodu schody drewniane są tak chętnie zamawiane? Drewno jest ekologicznym materiałem, który wprowadza do wnętrza ciepło i przytulność i doskonale komponuje się z zielenią, szklanymi elementami, ceglanymi wstawkami, betonem itd. Drewno jest trwałe i pięknie się prezentuje, nawet po długim czasie. Idealnie wpasowuje się wkomponowuje się w różne style aranżacji wnętrz.

W celu zaznajomienia się z ofertą prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy, oraz wejście na stronę www Drewdom, gdzie jest pokazana galeria schodów Drewdom.
Nazwa (Usługa)Schody z drewna wewnętrzne od Drewdom
Ogłoszenieprywatne
Dodano25.02.2023
MiastoBiłgoraj
StanNowy

Opinie

Dodaj opinię