[Firma] ŻYWICA na TARAS - elastyczna posadzka żywiczna na beton Sikafloor 400N


Szczegóły

Oferujemy wysoko-elastyczne żywice poliuretanowe do zrealizowania podłogi żywicznej na powierzchni betonowego tarasu ewentualnie balkonu.
Żywica poliuretanowa firmy Sika świetnie sprawdza się w warunkach klimatu dominującego w polskim Państwie - niezwykle wielkie różnice temperatur lato/zima.
System rozciągliwych powłok żywicznych oparty o Sikafloor 400N jest trwalszym rozwiązaniem niż wykorzystanie płytek ceramicznych na tarasie / balkonie.
Proponowane poprzez nas pełno-elastyczne żywice na tarasy i balkony to materiał renomowanej kompanii Sika, która słynie z elastycznych ustrojów hydro-izolacyjnych.
Sika znana jest z najlepszych produktów w sprawie gibkości, przyczepności i izolacyjności.
Zasadniczą kolorową warstwę żywiczną Sikafloor 400N oferujemy w 6 kolorytach. Całość dopina bezbarwna żywica poliuretanowa Sikafloor 410. System można dopełnić o grunt żywiczny na podstawie żywicy epoksydowej Sikafloor 150 / Primer Mb.
Żywica poliuretanowa stanowi wierzchnią warstwę hydroizolacyjną i równocześnie podłogę dekoracyjną.
Żywicę pobieramy walcem na suchy cement. Malowanie betonu na balkonie / tarasie musi się odbywać z poprawną ostrożnością, żeby nie umalować obszaru nie objętego kierunkiem robót (po związaniu produktu kalafonię możemy usunąć wyłącznie mechanicznie). W uproszczeniu można powiedzieć, iż żywica Sikafloor 400N jest jak specjalistyczna farbka do betonu do utworzenia podłogi ozdobnej.
Żywice sprzedajemy w metalowych wiadrach 6 i 18kg.
Dostarczamy kurierem na terenie całego kraju!
Nasi doradcy pomogą Ci skompletować twoje zamówienie i odpowiedzieć na pytania.
Zamówienie możesz złożyć co więcej poprzez telefon.
Nazwa (Produkt)ŻYWICA na TARAS - elastyczna posadzka żywiczna na beton Sikafloor 400N
Ogłoszenieprywatne
Dodano26.08.2022
MiastoKALISZ
StanNowy

Opinie

Dodaj opinię