Ogłoszenia

Ogłoszenia z pomorza i nie tylko!

[Firma] Wynajem odkurzaczy piorących - pranie dywanów pranie wykładzin pranie tapicerki w Warszawie

  • By WypozyczalniaOdkurzaczy.pl
  • Kategoria Dala domu
  • Lokalizacja Warszawa

To ogłoszenie jest nowe! Ogłoszenie dodane mniej, niż 30 dni temu.

Szczegóły

Najlepsza wypożyczalnia odkurzaczy czyszczących. Trudnimy się dzierżawą sprzętów do prania mechanicznego. W wypożyczalni posiadamy urządzenia piorące producenta Karcher. Wszystkie odkurzacze są profesjonalnie serwisowane.

Dostępne są odkurzacze Karcher Puzzi 10/1. W zestawie z ekstraktorem otrzymujesz dwie ssawki: do czyszczenia narożników oraz do prania płaskich powierzchni.

Istnieje możliwość wynajmu na jeden dzień lub od piątku do poniedziałku. Ekstraktor można wypożyczyć bezpłatnie w siedzibie firmy. Na terenie stolicy i podwarszawskich miast np. w Radzyminie czy Konstancinie dostarczamy i zabieramy Karchera bezpośrednio do Klienta.

Powinno się czyścić narożniki zwykle co pół roku. Dzięki dokładnemu czyszczeniu można zatrzymać na dłużej atrakcyjny stan dywanu. W środku materiału zbiera się wielka liczba bakterii. Ponadto poplamiona sofa nie wygląda zbyt dobrze.

Profesjonalne przedsiębiorstwa ze stolicy z reguły wykonują czyszczenie kanap metodą wypłukiwania. Polega ona na praniu powierzchni roztworem wody i chemii. To prosta i wyjątkowo efektywna metoda, która idealnie sprawdza się w przypadku najtrudniejszych plam.

Czy realne jest wypranie rozmaitych zabrudzeń z sofy? Jak najbardziej. Dobrze przemyślana metoda wraz z profesjonalnym,specjalistycznym urządzeniem oraz odpowiednimi środkami chemicznymi pozwala usunąć bardzo ciężkie zabrudzenia, jakie źle wpływały na wygląd wykładziny.
Nazwa (Usługa) Wynajem odkurzaczy piorących - pranie dywanów pranie wykładzin pranie tapicerki w Warszawie
Ogłoszenie prywatne
Dodano 24.05.2021
Miasto Warszawa
Województwo Mazowieckie
Stan Nowy

Opinie

Dodaj opinię