Ogłoszenia

Ogłoszenia z pomorza i nie tylko!

[Firma] Szkolenie SQL

  • By Grzegorz
  • Kategoria Nauka

UWAGA! To ogłoszenie ma więcej niż 3 miesiące. Oferta może być już nieaktualna!

Szczegóły

Witamy w witrynie internetowej firmy Langolian. Przeprowadzamy kursy Microsoft SQL w bazie Oracle na trzech poziomach zaawansowania. Nasza bogata oferta ma profesjonalne szkolenia SQL zarówno SQL w MySQL dla początkujących w których uczestnik zaczynająca pracę z MS SQL zapozna się z podstawami, takimi jak: wyłapanie , zbieranie, sumowanie , łączenie danych z całego szeregu tabel, nabędzie umiejętności wstępnego projektowania baz danych, na sporządzaniu raportów i podsumowaniu danych kończąc , poprzez SQL w Oracle średnio zaawansowany , który przeznaczony jest dla kursantów , które już teraz poruszają się z językiem SQL , lub programują w innych językach programowania i pragną uzupełnić braki o motywy związane z grupowaniem tabel, integrowaniem wyników kilku zapytań select i sporządzaniem podzapytań, kończąc na poziomie zaawansowanym dzięki , któremu kursant przyswoi wiedzę z obszaru kształtowania zaawansowanych raportów i analiz , co da podstawy do zarządzania użytkownikami i podmiotami bazy danych, a także do przeprowadzania operacji na dużych zbiorach danych. W przyszłości przełoży się to na bardziej efektywne wykorzystanie możliwości SQL-a

Jeżeli nie jesteś pewien/pewna od jakiego poziomu powinieneś/powinnaś zacząć kurs SQL , napisz do nas e-mail-a , a wyślemy Ci do wypełnienia ankietę przedszkoleniową, która po sprawdzeniu przez naszego trenera , pozwoli nam zaproponować Tobie od którego poziomu zacząć kurs .
Na naszej stronie mamy także szkolenia z programowania w języku PL/SQL w środowisku bazy danych Oracle jak również szkolenie Administracja bazą danych Oracle.

Na stronie Langolian znajdziecie szczegółowe informacje dotyczące programów oraz terminów poszczególnych kursów. Szkolenia Microsoft SQL prowadzimy w trybach otwartym , zamkniętym w siedzibie Klienta oraz zdalnie, w zależności od potrzeb Klienta i ilości zgłoszonych osób . Szkolenia SQL prowadzimy na terenie całej Polski, kursy otwarte w większych miastach, np. Toruniu, Łodzi Lublinie, Krakowie . Natomiast w przypadku kursów zamkniętych dojeżdżamy do biur naszych Klientów, tu zarówno termin, jak i szczegóły możemy dostosować do zapotrzebowania i poziomu zgłoszonych uczestników.

Jeżeli brak czasu ogranicza Tobie przyjazd na kurs w formie otwartej , zachęcamy do zapisania się na szkolenia online/zdalne (oprócz faktu, iż kursanci nie widzą wykładowcy - kamera nie jest wymagana) forma szkoleń online niczym się nie różni od kursów MS SQL Microsoft SQL w bazie Oracle „face to face” . Prowadzący cały czas udostępnia ekran swojego komputera , natomiast kursanci w miarę potrzeby lub problemu z jakimkolwiek z zagadnień, mają możliwość udostępnienia własnego ekranu.
Nazwa (Usługa) Szkolenie SQL
Ogłoszenieprywatne
Dodano03.10.2023
StanNowy

Opinie

Dodaj opinię