[Firma] Medpolonia.com.pl - Szpital prywatny Poznań


Szczegóły

Nowoczesny szpital prywatny Poznań, który od początku swojej działalności cieszy się faktycznie niesłychanie właściwą opinią wśród pacjentów. Kieruje swoją ofertę do wszystkich szukających fachowców z górnej półki.
Szpital Medpolonia oferuje szereg usług. W ofercie posiada rozbudowane pakiety diagnostyczne Poznań, które pozwolą na rozpoznanie kłopotu i trafne postawienie diagnozy. Grono speców, z pomocy których mogą korzystać pacjenci obejmuje takich medyków, jak chirurg Poznań, laryngolog Poznań czy ortopeda Poznań. Placówka oferuje także pomoc takich zawodowców, jak lekarz rodzinny Poznań i pediatra niedziela Poznań. Również medycyna pracy Poznań znajduje się w ogromnej ofercie placówki.
Szpital wykonuje szereg badań diagnostycznych, wśród których dostępne są także te finansowane przez Narodowy Fundusz Zdrowia. Gastroskopia Poznań i kolonoskopia Poznań to tylko część badań, które w szpitalu wolno wykonać. Na szczególną uwagę zasługuje endoskopia NFZ Poznań, która w placówce wykonywana jest dosyć często. Operacja endoskopowa zatok jest jednym z zabiegów, które w swojej ofercie posiada szpital.
Przychodnia specjalizuje się nie jedynie w diagnostyce i leczeniu, jednak też terapii rehabilitacyjnej. Rehabilitacja dziecięca prowadzona jest w placówce przez wykwalifikowanych, profesjonalnych rehabilitantów. W jednostce stosowana jest fala uderzeniowa Poznań.
Placówka rozporządza najnowocześniejszym sprzętem, który zezwala na pracę na najwyższym poziomie: efektywną diagnostykę i efektywne leczenie. Personel troszczy się o to, aby pacjenci czuli się w istocie komfortowo.
Nazwa (Usługa)Medpolonia.com.pl - Szpital prywatny Poznań
Ogłoszenieprywatne
Dodano30.11.2023
MiastoPoznań
WojewództwoWielkopolskie
StanNowy

Opinie

Dodaj opinię